Vyhledat
  • Johana Vozdeková

2019 - rok splněných přání

Nová rozhodnutí nemusí začínat pouze s příchodem nového roku. Zcela stačí nový měsíc, týden nebo třeba i nový den. Pokud se ke změně stále ještě odhodláváte, možná právě teď je ten správný čas začít.

Je to pár let zpátky, co se mi můj kamarád svěřil s rituálem, který dělá každý rok. Vzal si tužku a papír a začal sepisovat, co se mu přihodilo, a co dokázal v roce uplynulém a naopak, co by chtěl dokázat v tom nadcházejícím, novém. Tedy uzavřel jednu kapitolu, aby mohla přijít nová. Inspirovalo mě to natolik, že jsem si tento krásný rituál osvojila.


Protože jsem ale byla trochu bordelář, a během roku si dokázala nahromadit desítky bločků a s každým novým odložila ten starý, málokdy jsem se ke svým cílům dokázala vrátit, abych věděla, zda jsem je naplnila. Proto jsem vytvořila Osobní plánovač, abych měla vše přehledně na jednom místě a své cíle stále na očích. A také, abych byla dostatečně motivovaná si je plnit.


A tak jsem si pro vás, stejně jako minulý rok, připravila pracovní sešit, který si můžete vytisknout a vložit do svého plánovače. Nejen, že vám poslouží k plánování roku 2019, ale poskytne vám také ohlédnutí se za rokem uplynulým - 2018.


Tak schválně.. Bude pro vás rok 2019 rokem splněných přání? :)


Pracvoní sešit ke stažení zde

258 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Rok 2021