Vyhledat
  • Johana Vozdeková

Máš na to? ANO!

Žena! Milující osoba s obrovskou vnitřní energií. Empatická, silná, charismatická, vytrvalá, oddaná a pečující. Jedna věc nám ale oproti mužům (ve většině případů) chybí - sebevědomí! Zdravé vědomí sebe sama! No jen řekněte, kolikrát už jste měla v hlavě nápad, myšlenku, jak se osamostatnit, stát se svým vlastním šéfem.. Ale pak jste se stejně vrátila k jistotě, pocitu nedostatečného vzdělání a vědomostí? Kolikrát jste sama sebe přesvědčila o tom, že si to stejně nikdo nekoupí, nebude číst, nepřijde..?


Povím vám svůj příběh


Došla jsem ve svém životě do bodu, kdy jsem se přestala mít ráda. Zkrátím to, trvalo to celkem 4 - pro mne opravdu dlouhé - roky. Sebevědomí, kterého jsem do té doby měla dostatek, zmizelo, bála jsem se mít sny, natož myšlenky, že bych je někdy mohla zrealizovat!


Pak jsem ale jeden den pochopila, že pokud změním přístup, mohu svůj příběh jednou sdílet s ostatními ženami, které jsou ve stejné situaci, v jaké jsem tenkrát byla i já. Začala jsem na sobě tedy pracovat. Nekonal se žádný zázrak přes noc, trvalo to opravdu dlouho. Ale čas plyne stejně, ať už na sobě pracujete, nebo se trápíte s tím, jak vypadáte. Nemluvím teď o dietách, ty podle mého názoru jen oddalují člověka od své podstaty, mluvím o změně myšlení, o pohledu sám na sebe, o zamilování se do svých nedokonalostí.


V srpnu roku 2017 jsem se rozhodla, že spustím kurz, kde pěti vyvoleným, které jsem si vybrala, předám vše, co jsem se naučila a pochopila. Vytvořila jsem tedy harmonogram na 10 týdnů a kurz pojmenovala Hubnutí začíná v hlavě. Proč to píšu? Neustále se mi hlavou honilo, že na to nemám - ať už dost zkušeností nebo vzdělání.. Navíc neumím mluvit a měla bych to nechat jiným! Výmluv, proč bych do toho jít neměla, se mi hlavou hodilo víc, než dost!


.. Ale ..


Slyšely jste někdy, že si tvoříme věci, které sami potřebujeme? Píšeme knihy, které si sami potřebujeme přečíst, tvoříme produkty, které nám usnadňují život, otevíráme semináře,