Vyhledat
  • Johana Vozdeková

Nedělní plánování

Aktualizace: 27. zář 2018


Každý nový týden s sebou přináší také nové úkoly, výzvy, překovánání sebe, krásné okamžiky, někdy ale také lehké odbočení z cesty. Pojďme si říci pár tipů, které vám zaberou pár nedělních minut, ale zefektivní celý následující týden. Buďte produktivní a plánujte chytře :)

1. Ohlédnutí za následujícím týdnem.

Projděte si týden, který je za vámi. Co se vám podařilo, jak efektivní jste byla? Splnila jste všechny úkoly, které jst e si dala?


2. Plánování nového týdne

Nejdříve si napište, co všechno vás čeká, jaké úkoly, e-maily, schůzky máte. Vytvořte si seznam a ten si poté rozepište do jednotlivých dnů. Pokud víte, že během pondělí máte 6 schůzek, dejte si tam takový úkol, který dokážete z časového hlediska splnit. Když máte volné úterý, naplánujte si na ten den nějaký velký a zásadní úkol týdne. Plánujte tak, aby byl váš týdenní plán reálný.


3. Nezapomeňte na čas pro sebe

Také sebe zařaďte do svého programu - meditace, cvičení, kosmetika, masáž, hodina pouze pro vás, čtení knih, psaní, nebo jakákoliv další aktivita, kterou máte ráda, nabíjí vás energií.


4. Plánujte své jídlo

Nemusíte do detailů, ale pokud víte, že v pondělí budete na cestách a je nereálné, abyste si stihla dát oběd v restauraci, připravte si v neděli jídlo do krabiček. Jídlo nám dává energii, je naším motorem. Pokud jste si napsal