Vyhledat
  • Johana Vozdeková

Rok 2021

Krásný rituál, jak ukončit uplynulý rok a vkročit do nového je jeho reflexe. Shrnutí minulého roku - co nás naučil, čím nás obohatil, kam směrujeme, co nového chceme vytvořit a co naopak vzal, co jsme nechali v minulosti. Rok 2020 byl náročný ve všech ohledech, ale určitě si na něm každý našel i to krásné, jako například nádherný čas strávený s rodinou.

Už předchozí roky jsem psala články o plánování dalšího roku, ke kterým jsou přiložené také pracovní listy, které si můžete zdarma stáhnout a vyplnit :)


Letošní rok byl jiný, náročnější. Byl velkou zkouškou! Možná i plný strachu, dezinformací, beznaděje, ale zároveň i velké naděje a víry. Kdoví, třeba to byl zlomový rok pro nás všechny a až s odstupem času pochopíme, kolik nás toho naučil..


Spoustě z nás zakázali pracovat, jiným pracovní nasazení omezili nebo přesunuli domů a ti zbylí byli pod větším nátlakem, než kdy dříve!


Přes to všechno nám ale přinesl něco tak důležitého - dal nám možnost vrátit se zpátky dovnitř - do rodinného kruhu, ale také do našeho nitra! Všichni jsme se - chtě nechtě - museli zamyslet nad svým životem!


"Je to, co dělám správné? Chci v tom pokračovat? Dává mi to smysl?


Proto mi dnes dovolte tento článek pojmout trochu jinak, než na co jste zvyklí :) Přijde mi důležité zmínit v této době pár "věcí", které vám pomohou se lépe nacítit sami na sebe..


1.) MIND MAPPING

Neboli myšlenková mapa je - za mne - tím nejlepším pomocníkem při hledání toho, co by vás