Hubnutí začíná v hlavě... 

... včetně hubnutí

NEJSI TU NÁHODOU!

Možná je to tvá touha po změně, která tě dovedla až sem! To znamení, na které tak dlouho čekáš! Nebo slýcháváš svůj vnitřní hlas, který ti říká, že si zasloužíš od života více? Ať tě sem přivedlo cokoliv, VÍTEJ! :)

Nejsi tu totiž náhodou!

To, kde jsi právě teď je způsobeno myšlenkami a slovy,

které jsi použila v minulosti!

Také jsem v té situaci byla a hledala jsem východisko snad všude - včetně diet nebo přehnaného cvičení. Trestala jsem své tělo za to, že jsem se neměla ráda, téměř každý den! Uvnitř jsem věděla, že tu jsem z daleko krásnějšího a hlubšího důvodu! Měla jsem plány a sny, ale chybělo mi sebevědomí na jejich realizaci! Až do té doby, než jsem pochopila, že já jsem zodpovědna za svůj život a pokud toužím po jeho změně, musím začít u sebe! Pokud nezměním své myšlení, nezměním nikdy nic!

Nebyla to lehká cesta, ale děkuji za ni každý den, protože mě dovedla až tam, kde jsem dnes. Dala mi odhodlání na otevření jógového studia, na cestování po světě, založení lifestylové značky zen&Jo nebo na přestěhování se do Malajsie!

 

Co je součástí

E-kuchařka

Tabule vizí

E-book

Meditační nahrávky

Psychosomatika

Čakry

Vědomé jedení

5 týdnů

21.5. - 25.6.

Afirmace

Cvičební videA - jóga, funkční trénink, HIIT

Ve dvou se to lépe táhne!

Od teď už na nic nejsi sama! Kryjeme ti záda :) Vytvořily jsme fórum, do kterého získáš přístup. A co je nejlepší? Platí už napořád. Jakoukoliv aktualizaci v dalším kurzu máš k dispozici :)

Spojení

Jasný cíl

Mít jasný cíl a znát ono "proč" je jedna z hlavních věcí. Tabule vizí, afirmace a další praktická cvičení vám pomohou a dají jasnou odpověď!

Praxe

Během kurzu si postupně sestavíš svůj e-book, který ti dá možnost se kdykoliv vrátit. Ale to není vše! Celý kurz je doprovázen více jak 20 videi. Včetně jógy nebo meditačních audio nahrávek

Nic nepostavíš bez pevných základů

Vděčnost

Meditace

Život si (od určitého věku) tvoříš sama! Přesvědčení, která máš vytváří myšlenky, myšlenky tvoří slova a vše dohromady realitu, ve které se právě teď nacházíš!

Pokud jsi vděčná, vyjadřuješ respekt, radost a úctu k životu, který ti byl dán. 

Vysvětlíme si, co vděčnost znamená, co ovlivňuje a jak ji co nejjednodušeji zařadit do každého dne. 

Praktická videa, cvičení, ale i teorie, aby ti vše dávalo smysl

Meditace je stav mysli, pomáhá nám zvládat každodenní starosti. Porozumíte tomu, proč je meditace tak důležitá, jak ji zařadit, kdy meditovat. 

Součástí je několik řízených meditačních audionahrávek. 

Druhá část bude věnována vám! Vaší jedinečnosti. ​Dovede nás k pochopení, jak důležité jsme. Naučí nás vážit si samy sebe, přijímat se a dá nám možnost se do sebe zamilovat!

Je rozdělena do 4 částí:

Jídlo

= co znamená jídlo, co vyjadřují chutě, co se děje v našem těle, když jíme, emoční přejídání, jak jíst na vědomé úrovni, meditace při jídle a mnoho dalšího včetně e-kuchařky (žádné jídelníčky!)

Tělo

= Jeho propojenost na všech úrovních –> čakry, psychosomatika, nemoci, váš vztah k tělu, intuice, meditace

Cvičení

= teorie doplněná o 8 videí - jóga na různá témata (sebevědomí, relaxace, flow, jin yoga a další), funkční trénink nebo HIIT - dává vám možnost vyzkoušet si více typů a vybrati si to své (nečekejte cvičební plány)

Relaxace

 = jak si na sebe udělat čas a proč je to tak důležité, relaxační jóga, meditace, jak zvládat emoce a stresové situace

Protože na tobě záleží!

Vše dohromady vám dá úplně nový pohled na sebe, na vaše tělo. Začnete ho vidět nejen jako něco ošklivého, když se podíváte do zrcadla, ale jako úžasný chrám, který pro vás pracuje 24 hodin denně a dává vám možnost pochopit samu sebe. 

Váha, zdraví, (ne)spokojenost, tělo, jídlo - přejídání se- to vše odráží naše bloky, strachy, starosti. 

Tento kurz vám dá možnost je pochopit, porozumět a jedině tehdy, když znáte své myšlenky, jste schopna je změnit!

Ještě pár tipů na cestu k tvým snům!

Už jen vděčnost je tak velké téma, že by mohl kurz skončit. Jenže ty jsi ještě stihla poznat své tělo na úplně jiné

úrovni, než doposud! 

Ale já tě ještě nepustím! Já v tebe věřím už nyní, ale až konečně i ty poznáš svou sílu a jedinečnost a dovolíš si být sebe-vědomá, dám ti ještě pár rad jak si vytvořit život svých snů. 

  • Jen lehce nahlédneme do minulosti a ukážeme si, kde se vzala ta přesvědčení, která o sobě máš, jak už jsem říkala: "Nemůžeš změnit své myšlenky, když nevíš, jaké jsou!"

  • Ona přesvědčení si vypíšeme a změníme na pozitivní afirmace (a život bude hned krásnější :))

  • Jenže to ještě není všechno - vysvětlíme si, jak formulovat přání, co se v našem těle děje, když si přejeme a vytvoříme tabuli vizí

No a na závěr si celý kurz projdeme znovu - opakování je matkou moudrosti :)

Po skončení kurzu ti zůstane e-book, kde bude vše do detailů rozepsané a také vstup do fóra pouze pro zúčastněné na dobu NEOMEZENOU. Při každém dalším kurzu tak budeš mít k dispozici všechny nové materiály a videa - a také přístup do diskuzního fóra :) 

CENA KURZU: 

Cena s plánovačem:

2 990 KČ

2 390 KČ

Nebo se přihlaste do kurzu přes rezervační formulář

Jupííííí! A jste přihlášena :)

Těším se na vás 

21. května!

Vaše Johana